O NAS

Garbarnia SPYRKA powstała w 1993 roku w Pcimiu z inicjatywy Marka Spyrki.
W początkowym okresie działalności Garbarnia nastawiona była na produkcję skór obówniczych, odzieżowych i galanteryjnych.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, zmianom w parku maszynowym oraz infrastrukturze nastąpił szybki wzrost potencjału zakładu. Pod koniec lat 90-tych został wybudowany dział mokry wraz z nowoczesną oczyszczalnią ścieków, spełniającą europejskie normy ochrony środowiska, co pozwala nam prowadzić pełny zakres technologiczny w produkcji skór. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do przerobu skór renomowanych firm włoskich, używamy najlepszych środków chemicznych firm polskich jak i zagranicznych oraz współpracujemy z wyspecjalizowanymi technikami, co pozwala produkować skóry bardzo dobrej jakości. Stale współpracujemy z Centralnym Laboratorium Obuwniczym oraz z Politechniką Radomską.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanej pracy jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania naszych Klientów w zakresie różnorodności asortymentu, jak również kolorów skór. Produkty przez nas wytworzone są wyselekcjonowane z najlepszego surowca, w oparciu o sprawdzone technologie najwyższych standardów. Produkowane przez nas skóry są uznawane za jedne z najlepszych w Polsce.

 

Zapraszamy do współpracy!